PARTNER PORTALU partner portalu wnp.pl
partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

PGE: członkowie rady nadzorczej delegowani do zarządu

Autor: wnp.pl (ICh)
14-11-2013 15:07
PGE: członkowie rady nadzorczej delegowani do zarządu
fot. PTWP

Rada nadzorcza PGE podjęła 14 listopada uchwały o delegowaniu członków rady nadzorczej Jacka Drozda oraz Grzegorza Krystka do czasowego wykonywania czynności członków zarządu spółki - poinformował zarząd PGE.

Jacek Drozd został delegowany do czasowego wykonywania czynności członka zarządu - wiceprezesa zarządu ds. finansowych PGE na okres od 21 listopada 2013 r. do 21 lutego 2014 r.
Grzegorz Krystek został delegowany do czasowego wykonywania czynności członka zarządu - wiceprezesa zarządu ds. strategii i rozwoju PGE na okres od 18 listopada 2013 r. do 18 lutego 2014 r.

Jacek Drozd jest absolwentem uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Od 2010 r. pełni funkcję wiceprezesa zarządu Interbud Lublin. Od wielu lat zajmuje wyższe stanowiska menedżerskie w spółkach akcyjnych i instytucjach finansowych. Pełnił funkcje m.in. wiceprezesa zarządu OPF SA prezesa zarządu Wschodniego Banku Cukrownictwa. Jest członkiem rad nadzorczych: Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej i Renoma Sp.

Grzegorz Krystek jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej oraz wiodących europejskich uczelni ekonomicznych - London Business School, HEC w Paryżu i Norwegian School of Economics and Business Administration w Bergen (MBA). Pracował przy największych projektach związanych z prywatyzacją i restrukturyzacją sektora energetycznego w Polsce i za granicą. Współpracował z New York State Electric & Gas Corporation i Regulatorami w USA oraz firmami Westinghouse i Apache Corp. Doradzał wielu firmom związanym z sektorem energetycznym m. in. w zakresie organizacji obrotu energią elektryczną, restrukturyzacji, strategii i stosowanych w energetyce praktyk prowadzenia działalności operacyjnej. Od 2004 roku jest wiceprezesem Hasbrouck Sp. z o. o. Członek rad nadzorczych: ZE PAK S.A., Elektrim Megadex S.A., Elektrim - Volt S.A., EM Yachts Sp. z o. o.SUBSKRYBUJ WNP.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu wnp.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Wnp.pl: polub nas na Facebooku


Wnp.pl: dołącz do nas na Google+


PARTNERZY

  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu
  • partner serwisu

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP